walentynki prezenty

Azja 

Dzięki skoncentrowanej obrotu wysiłku, Walentynki obchodzone jest w niektórych krajach azjatyckich z Singaporeans, Chin i Korei Południowej wydatków najwięcej pieniędzy na walentynkowy prezent. [34] 

W Japonii, stało się obowiązkiem dla wielu kobiet do mężczyzn czekoladki dla wszystkich współpracowników. Jest to znane jako Giri-choko (義理チョコ), od słowa Giri ( "obowiązek") i choko ( "czekolada"). Kontrastuje to z honmei-choko (本命チョコ); czekolada na bliskiej osoby. Znajomi, zwłaszcza dziewcząt, mogą wymieniać czekolada, o których mowa w Tomo-choko (友チョコ); z Tomo rozumieniu "przyjaciela". Przez dalszego obrotu wysiłku, wzajemnej dni nazwie Biały Dzień pojawiło. W dniu 14 marca, oczekuje się, że mężczyźni zwracają na rzecz tych, którzy je czekoladki na Walentynki. 

W Korei Południowej, czekolada kobiet do mężczyzn na 14 lutego, a mężczyźni nie dają czekolada kandyzowanego kobiet na 14 marca. Dnia 14 kwietnia (Black Day), którzy nie otrzymują nic w sprawie 14 lutego lub marca pójść do chińskiej restauracji zjeść czarny makaron i "płaczących" jednej życia. Koreańczycy również świętować Pepero Dnia 11 listopada, kiedy młode pary dają sobie nawzajem Pepero cookie. Datę "11 / 11" jest podobna do długiego kształt cookie. 14 każdego miesiąca znaki miłości związanych dni w Korei, choć większość z nich jest niejasnych. Od stycznia do grudnia: Dzień Świeczka, Walentynki, Dzień białej, czarno Dzień Dzień Rose, Kiss Dzień Dzień Silver, Green Day, Music Day, Wine Day, Dzień Film i Hug Day. 

W Chinach, sytuacja jest człowiek daje czekolady, kwiatów lub zarówno kobiety, które kocha. W chińskim, Walentynki nazywa (Simplified Chinese:情人节; tradycyjny chiński:情人节; użyciu transkrypcji pinyin: Qing ren jie).

0 komentarze: