Tapety Julia Kamińska

Julia Kamińska (ur. 13 listopada, 1987) to polski aktor filmowy i telewizyjny. Grała w wielu telewizyjnych przed lądowaniem w sprawie roli w TVN's "BrzydUla", polskiej wersji międzynarodowej smash "Betty la fea" we wrześniu z powodu 2008.Contents [ukryj] 
1 Biografia 
1.1 Wczesne życie 
1,2 teatralne kariery 
1.3 Telewizja kariery 
1,4 BrzydUla 
1.5 Planowane projekty 
1,6 Osobiste życie 
2 Wybrana filmografia 
3 References 


[edytuj] 
Biografia 

[edytuj] 
Wczesne życie 

Julia Kamińska urodziła się w Gdańsku w rodzinie polskich katolików. Jej ojciec był Krzysztof Kamiński żeglarstwo inżynier marynarki wojennej, obecnie uczy on w jednej z uczelni wyższych w Trójmieście. Jej matka Małgorzata Kamińska zakończyć swojej pracy po urodzeniu drugiego dziecka, Christian Kamiński w 1991 roku. 

Julia's teatralną karierę rozpoczął w gimnazjum. W szkole średniej Julia korzystają także pewne sukcesy jako fotografia modelu: w 2005 roku był nawet okładka dziewczyny z popularnego czasopisma młodzieżowe. Jednakże ani początku headstart ani pierwsze kroki w telewizji nie wydaje się mieć wpływ na jej karierę oryginalną wyboru: językoznawstwo niemieckie. W 2006 roku Julia rozpoczęła się na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie jest obecnie zachęconym jako student w Szkole Języków Nowożytnych. 

[edytuj] 
Teatralne kariery 

Podczas gdy jeszcze w gimnazjum, Julia dołączył Wybrzezak [1] edukacji zorientowanej teatru pierwszy znajduje się w Gdańsku, a następnie przeniesiony do Gdyni. W Wybrzezak Julia założyć tytułu udziału w "Romeo i Julia", gdzie zagrał u boku Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski, członkowie popularnych "Kabaret Limo". W 2003 roku pochodzi ze strony Gloria w Wybrzezak / University of Northern Iowa koprodukcji The Dead Poet Society który był jej ostatni wysiłek dla firmy. 

[edytuj] 
Telewizja kariery 

W 2005 roku Julia zadebiutował w telewizyjnym "Pełna Para [2]" wraz z jej brat Christian Kamiński. The show nie otrzymała wiele rozgłos i przepuszcza stosunkowo niezauważony. Później tego samego roku została współzałożycielką hosta dla lokalnego rano dzieci show "Królestwo Maciusia", ale opuścili program na początku następnego roku. 

Później w 2006 roku Julia dołączył do obsady "Ja wam pokażę!" [3], TV show oparty na popularnej polskiej franczyzy [4], oparty na książce Katarzyny GROCHOLA. Produkowane przez TVP1, pokaz gwiazdką Edyta Jungowska jako niezdarny i sympatyczny Judyta Kozłowska. Julia gra jej córka Tosia. Chwalona przez krytykę i doceniona przez publiczność, "Ja wam pokażę!" stał się jednym z najpopularniejszych polskich pokazuje w 2007 r. i średnio 3,28 milionów widzów w tygodniu [5]. 

[edytuj] 
BrzydUla 

Julia na początku 2008 roku został strącony jak prowadzić charakter Ula w TVN show "BrzydUla", polski remake uznanego na arenie międzynarodowej "Betty la fea". W przeciwieństwie do słynnej amerykańskiej wersji "Ugly Betty", który odbędzie tygodnika "BrzydUla" jest sformatowany do Kolumbii oryginalne i powietrza podczas nocnej roboczych począwszy września 2008 z ok. 250 planowanych odcinków. W pokazie, bardzo unglamorous i nerdy Ula pracuje dla upodobać dom mody Dom Mody Febo & Dobrzański. Po pierwotnym stroyline, Ula wchodzi w miłości z jej szef Marek Dobrzański odgrywa Filip Bobek. 

[edytuj] 
Najbliższe projekty 

Później w 2008 roku Julia jest do stawienia się w Janusza Morgensterna najnowszej fabularny "Mniejsze zło", opowieść o koniunkturalista pisarz w Polsce 1980 [6]. Ponadto, sequel do "Ja wam pokażę!" został slated powietrza na wiosnę 2009 r. [5], jednak Julia uczestnictwo w nim jest niepotwierdzonych. 

[edytuj] 
Osobiste życie 

Julia to osoba prywatna, która stara się zachować jej życia osobistego w tajemnicy. She's znane są bardzo blisko ze swoją rodziną.

0 komentarze: