walentynki pomysły

Love kupon 
Od Wikipedia, wolna encyklopedia 
  (Przekierowano z Love kuponu) 
  
Przykładowe Love Kupon 

A miłość jest kupon romantyczny sposób powiedzieć "kocham cię". Jest to forma dobrowolnego IOU lub weksla między ludźmi w miłości, która zawiera obietnicę jednego z partnerów w stosunku do zaangażowania się w działalność na romantyczny czas w przyszłości. 

Miłość kupon zawiera istotnych artystycznych obrazu lub rysunku, romantyczny obietnicy i czasami zrealizowaniem warunków, takich jak data ważności. Sednem miłości jest miłość kupon pamiętać, że posługuje się metaforą kupon ale może być również postrzegany jako bardzo wyspecjalizowane formy życzeniami. 

Obietnica dokonane poprzez miłość kuponu może wynosić od romantycznych fantazji do opieki nad nią domowych. Próbki romantyczny obietnic może zawierać wieczór tańca, noc pocałunki i cuddles, wieczorem romantyczna, romantyczny weekend getaway, łódź jazda dla dwóch, spacer na plaży lub romantyczną wycieczkę, tylko po to, aby nazwać few.Contents [ukryj] 
1 Motywacja 
2 Formularze 
3 dostawy 
4 edukacyjne wykorzystanie 
5 Użyj jako materiały promocyjne 
6 Wymowa 
7 Zobacz też 
8 Odsyłacze 


[edytuj] 
Motywacja 

Love kupony są postrzegane jako romantyczny sposób pieścić jej kochanka lub dla wzmocnienia i ciepła do związku. Zazwyczaj są one podane jako prezenty na Walentynki, urodziny czy rocznicę dni. Oni mają oznaczać, że jest głęboko opiekuńczego o jego partner życzenia. A miłość Kupon może być również postrzegane jako znak zaufania między partnerami. Odbiornik o miłości Kupon może zdecydować się na wykupienie go w chwili jego wyboru udzielając żadnych ograniczeń zastosowania. Czasami jest to bardziej skuteczne, aby obietnica miłości za pomocą kuponu niż dyskutować i rozmawiać o tym ze swoim partnerem. 

[edytuj] 
Formularze 

Love kupony można znaleźć w wielu postaciach: jako drukowane karty, książki drukowane kupony miłości [1] oraz w formacie cyfrowym. Wiele stron internetowych poświęconych tematy jak Walentynki, miłość romantyczna i oferują różne formy miłości kupony do pobrania lub jako załączniki do wiadomości e-mail romantyczny. 

Inny popularny wariant wykorzystuje scratchcard metafora. Utworzono jako zera i loterii wygrać bilety są sprzedawane i wprowadzane do obrotu jako romantyczne prezenty dla zakochanych. Zwykle wszystkie bilety są zwycięzcy, ale jak loteria kart ma znaleźć zwycięskiej pozycji lub kombinacja. Wygrane od romantyczna, miłość i seks i dar dawcą musi spełnić je. 

[edytuj] 
Dostawa 

Love kupony mogą być dostarczone indywidualnie lub jako książki kuponów. Mogą one być wysłane tradycyjną pocztą, w formie cyfrowej jako załączniki wiadomości e-mail, w ręce osoby, w odpowiednim momencie lub wprowadzane jako niespodzianek w miejscach, w których odbiorca będzie potknie się na nich. 

Love kupony można kupić w postaci kuponów drukowanych książek lub można pobrać [2] i drukowane z różnych witryn internetowych. Niektóre z tych witryn oferuje bezpłatne dostosowywalne miłości kupony do pobrania i wydrukowania. 

[edytuj] 
Edukacyjne wykorzystanie 

A wariant miłości kupon pojęcia mogą być wykorzystywane przez rodziców jako edukacyjnych i narzędzie budowania relacji [3]. Rodzice mogą korzystać z tego rodzaju kupon się ponad barierami komunikacji ze swoimi dziećmi i aby zapewnić dzieciom ich miłości. Taki kupon można obiecywać czas działań, nieprzerwany czas na dyskusje lub może wysłać wiadomość trudno komunikować się osobiście. 

[edytuj] 
Użyj jako materiały promocyjne 

Różnych firm zaczęli używać miłości jako materiały promocyjne kupony na swoje produkty i marki. Na przykład Jones Soda Co wprowadzone w 2006 r. Valentines Pack zawierający m.in. książki "Love Coupons". 

[edytuj] 
Wymowa 

Słowo kupon jest pochodzenia francuskiego, wymawiane [kupɔ], w Wielkiej Brytanii i Kanady jest wymawiane / ku ː pɒn / "COO-pon. Wspólna zastępcy amerykańskiego wymowa jest / kju ː pɒn / "CUE-pon.

0 komentarze: